U okviru priprema za nastavak prvenstva Četvrte lige PFS Prijedor u kojem se takmiče, fudbaleri Kozare iz Donjih Orlovaca odigrali su pripremni susret u Banjaluci sa protivnikom iz ranga više, ekipom Naprijeda.

Oba rivala su igrala otvoreno, a pripalo im je po poluvrijeme, Banjalučanima prvo, a gostima iz Donjih Orlovaca drugo.

Na kraju remi je bio i najpravedniji, Naprijed: Kozara 2:2.

Izabranici trenera Almira Filipovića su golovima Mladena Trivića u 20. i Nemanje Todorovića u 32.minuti na odmoru na stadionu „Obilićevo“ imali prednost rezultatom 2:0.

U nastavku ekipa Zorana Pecalja prvo preko Radovana Volaša u 59.minuti smanjuje na 2:1, da bi u 76.minuti Marko Garić iz slobodnog udarca sa oko 22 metra postavio konačan ishod.

Zanimljivo je da je utakmicu veoma dobro sudio bivši prvotimac Rudar-Prijedora i banjalučkog Borca, Stojan Janjetović, koji je i ugovorio ovo prijateljsko odmjeravanje snaga domaćeg regionalnog ligaša i člana Četvrte lige PFS Prijedor.

Naprijed (BL): Kozara(DO) 2:2 (2:0)

Banjaluka
Stadion: „Obilićevo“
Sudija: Stojan Janjetović (Prijedor)
Strijelci: Trivić u 20. i Todorović u 32. za Naprijed, a Volaš u 59. i Garić u 76.minuti za Kozaru