Žuti kartoni: Ratković, Rastoka (Omarska) Jovanović, Duspara, Kušljić (Tekstilac)

Vujičić 7, Ratković 6,5, Zdjelar 6 (Panić -), Romanić B. 6,5, Rastoka 6,5, Grahovac 6, Anđić 6, Stojnić 6,5, Kopanja 6, Jaćimović 6 (Krecelj -), Vračar 6
Trener: Zlatko Jelisavac

Tekstilac
Marković 7,5, Đekić 6,5, Jolović 7, Jovanović 6, Perić 6 (Aleksić -), Prljeta 6, Duspara 6 (Duvnjak -), Kušljić 6, Bašić 6, Sosa 6, Ignjić 6 Trener: Slaviša Božičić

Neće pa neće. U derbiju začelja Omarska je kao i protiv Modriče odigrala 0-0 sa ekipom Tekstilca iz Dervente.

Napadala je Omarska svih 90 minuta, ali danas jednostavno nije bio dan za pobjedu.

Na kraju je golman Vujičić u 95. minutu spasio i taj jedan bod.

Dakle, od prve minute Omarska je počela da reda prilike pred golom Tekstilca.

Već u trećem minutu Grahovac se našao u prilici, ali je njegov šut izblokiran.

U desetom minutu Rastoka dobro šutira, ali Marković brani njegov udarac.

Pritiskala je Omarska čitavo prvo poluvrijeme, ali nije bilo mirnoće i preciznosti u završnici.

U drugom poluvremenu opsada gola gostiju, ali bez realizacije.

Pokušavali su Grahovac, Zdjelar i Rastoka glavom, te Jaćimović nogom sa ivice šesnaesterca, ali je golman Tekstilca bio nesavladiv.

Najbolju priliku je propustio Vračar u 70.minutu, izašao je sam pred golmana gostiju, ali je i njegov pokušaj zaustavio Marković.

I onda u 95.minutu kontra gostiju, Bašić je išao sam prema golu, ali je Vujčić odbranio njegov udarac i ostalo je 0-0.

Nema se šta zamjeriti igračima Omarske, trudili su se, borili pokušavali, ali nije išlo.

Stekao se utisak da nijedan igrač Omarske nije imao svoj dan, pa da nekim individualnim potezom donese pobjedu Omarskoj.

Bilo kako bilo, nema odustajanja, nema predaje.

Do kraja prvenstva je ostalo još osam utakmica i očigledno je da se do poslednjeg kola neće znati ko će ispasti iz lige.

Već u srijedu, Omarska gostuje u Foči kod ekipe Sutjeske u novoj borbi za bodove.

Prije početka utakmice Ognjenu Jaćimoviću je uručen skroman poklon povodom 200 odigranih utakmica u dresu Omarske.

Publika je i ovoga puta bila dvanaesti igrač Omarske, popunila je tribine, ali nažalost na kraju utakmice je nezadovoljna napustila stadion.