Derbi meč 3.kola Prve lige Republike Srpske između domaćeg Tekstilca i Rudar-Prijedora završen je podjelom bodova, 1:1 (0:0).

U prvom dijelu meča mreže su mirovale iako Dervenćani imali odličnu priliku preko Perića ali je Nemanja Petrović sjajno intervenisao u situaciji „1 na 1“.

Iako su se obje ekipe trudile da dođu do prenosti, golovi su viđeni tek u posljednjih desetak minuta susreta.

Igrala se 84.minuta kada je za Prijedorčane pogodio Ognjen Jaćimović koji je postigao gol u sva tri dosadašnja meča nove sezone.

Radost gostiju nije dugo trajala jer je svega tri minute kasnije izjednačio Tekstilac preko Perića pa je ova utakmica završena 1:1.

Tekstilac: Rudar-Prijedor 1:1 (0:0)