radnik urije-brzi (1)Mlada ekipa prijedorskih „Urijaša“ nije uspela da iznenadi iskusniji tim iz Busnova na startu proljećnog dijela prvenstva Četvrte lige FSP Prijedor i poklekla je na stadionu Tukovi identičnim rezultatom kao i na terenu ovog rivala, Radnik Urije: Brzi 0:2.

Prijedorčani su platili ceh sopstvenim greškama.

U 8.minuti golman Stefan Trebovac bio je „uspavan“ poslije auta sa desne strane, što je iskoristio najbolji akter meča, kapiten gostiju Dejan Tubić za 0:1.

Do odmora pogodio je kapiten domaćih Nemanja Knežević prečku, a u otvaranju drugog dijela utakmice Dejan Kukolj iz idealne pozicije šalje loptu preko gola.

Iskustvo je bilo na strani izabranika trenera Dragutina Mikanovića.

U 55.minuti Slaviša Lopar je kaznio neopreznost Kristijana Daničića i postavio, ispostaviće se na kraju, konačan ishod 0:2.

Radnik Urije: Brzi 0:2(0:1)