Strijelci: Kopanja 17’ i 94’, Zdjelar 47’ za Omarsku, Žižak 27’ za Ljubić

Žuti kartoni: Panić, Anđić (Omarska), Subić, Bosnić, Stupar, Vidović (Ljubić)

Zgonjani, Petković (Rastoka), Jovičić, Krecelj, Nišić L., Anđić (Ratković), Kralj, Zdjelar (Vračar), Panić (Kovacević), Jaćimović, Kopanja

Ljubić
Stupar A., Radaković, Mišić, Milanović, Žižak A., Jugović (Žižak B.), Subić (Stamenković), Banjac, Bosnić (Grahovac), Stupar N., Vidović

Fudbal je opet pokazao sve svoje čari.

Prežaljena Omarska je danas odigrala hrabro, pametno, stvorila mnogo šansi i na kraju zasluženo slavila.

Bilo je mnogo glasina i neprovjerenih priča da će se puštati utakmice, ali se još jednom dokazalo da Omarska igra pošteno i časno i da smo i zbog toga nagledanija ekipa lige.

Publika je i danas dokazala da je najbolji dio našeg mjesta i kluba, bodrila ekipu i na kraju slavila sa igračima.

Nakon početnog ispitivanja snaga, Omarska dolazi do prednosti iz penala. Prvo je Kopanja izborio kazneni udarac a zatim i sigurno realizovao isti. Gosti dolaze do izjednačenja u 27.minutu kada najbolji igrac Ljubića , Aleksandar Žižak postiže go glavom nakon dobrog centaršuta. Sa rezultatom 1 – 1 se otislo na odmor.

Drugo poluvrijeme, rapsodoja plavog tima. Odmah na početku drugog poluvremena, sa preko 30 metara, Zdjelar postize jedan od najljepših pogodaka ove sezone. Od tada se kreću redati šanse Omarske. Stopostone šanse ne iskorištavaju Kopanja, Jaćimović, Nišić i Kovačević. I onda zamalo kazna. U 75.minutu , rubrika nemoguće promašiti, Aleksandar Žižak ne postiže gol sa 3 metra, potpuno sam.

Do kraja utakmice nije bilo prilika, a onda u 94.minutu nakon jedne kontre Kopanja lobuje golmana Ljubića, za veliko slavlje domaće publike. Prelijep gol.

Lijepa pobjeda, poklon za našu publiku i sve koji vole i prate klub.

Prije početka utakmice, član Upravnog odbora kluba, Jovo Nišević, uručio je Anandu Krecelju prigodne poklone za odigranih 400 prvenstvenih utakmica.

U narednom kolu Omarska gostuje u Nevesinju, ekipi Veleža.