U susretu 21. kola Prve lige Republike Srpske, fudbaleri Rudar-Prijedora ponovo nisu došli do “punog plijena” na domaćem terenu.

Ovoga puta bod sa Gradskog stadiona odnijela je Sloboda iz Mrkonjić Grada.

Može se slobodno reći da su se Prijedorčani ovim kiksom oprostili od snova o tituli prvaka jer vodeći Radnik iz Bijeljine ima čak 11 bodova prednosti.

“Rudari sa Sane” su do prednosti došli pogotkom svog najboljeg igrača Da Silve u 48. minuti.

Izjednačio je Nenad u 79. minuti a uprkos nastojanjima domaćih da stignu do trijumfa, rezultat se do kraja nije mijenjao pa je ostalo 1:1.

Rudar-Prijedor: Sloboda (Mrkonjić Grad) 1:1 (0:0)