tk dr mladen stojanovic-radisic-dalmacijaDvoransko prvenstvo Republike Srpske u tenisu za juniorke do 16 godina, održano na teniskim terenima TK „Banja Luka”, bilo je u znaku uspjeha članova TK „Dr Mladen Stojanović” Prijedor.

Dragana Radišić je pobjednik ovog takmičenja. Ona je uspjela odbraniti prošlogodišnju titulu, pobijedivši u finalu sa 2:0 Zoricu Spasojević iz TK „Banja Luka”.

Teodora Dalmacija je osvojila treće mjesto. U polufinalu, bolja od nje bila je klupska saigračica Dragana Radišić. Najmlađa učesnica prvenstva, Elena Cvijić (12), izgubila je meč u prvom kolu.

Radišićeva je na nedavnom Državnom prvenstvu BiH u Sarajevu, u istoj konkurenciji, bila druga, a njen mlađi kolega Tarik Redžić (12) zauzeo je prvo mjesto.