prijedor-gracanica-prijateljska (1)Rukometaši Prijedora su u revanš utakmici protiv Gračanice, u okviru priprema za nastavak prvenstva Premijer lige BiH, poslije poraza na gostovanu pomenutom rivalu (28:36) ostvarili pobjedu od 31:30.

Centralna figura susreta bio je golman domaćih Arman Beširević koji je odbranio pet sedmeraca, a uspio je i da od svog gola zatrese protivničku mrežu u posljednjim trenucima prvog poluvremena postavivši rezultat na odmoru 17:13.

-U većem dijelu utakmice odigrali smo dobro imali četiri-pet golova prednosti, a u posljednjih desetak minuta priliku su dobili igrači koji nisu imali veću minutažu, ali nisu opravdali očekivanja. Nadam se da ćemo ispraviti greške, jer ćemo do naredne provjere u petak protiv Borac m:tela imati adekvatne termine, s obzirom da do sada nismo, zbog održavanja turnira u malom fudbalu u sportskoj dvorani „Mladost“ – rekao je trener Prijedorčana Bojan Unčanin.