Utakmica Regionalne lige RS-grupa Zapad u Prijedoru na stadionu „kod Celpaka“, gdje je ekipa FSA Prijedora bila domaćin lideru na tabeli Dubravama, prekinuta je u 52.minuti pri vođstvu gostiju od 1:0.

Tada je, u prodoru ka protivničkom šesnaestercu sa desne strane, srušen Nemanja Gavrić, a kada je sudija Nikola Tadić iz Banjaluke dosudio penal, smatrajući da je prekršaj načinjen van kaznenog prostora, djelioca pravde fizički je napao domaći igrač Goran Kotaran, nekadašnji kapiten Rudar-Prijedora i rekorder ovog kluba po broju utakmica (106) u premijerligaškoj utakmici.

Tadić je odsvirao kraj, a poslije vrbalnih prijetnji igrača međusobno na terenu sve se ubrzo stišalo.

Ekipa Dubrava je prethodno došla do prednosti u 47.minuti, kada je iz jedanaesterca golmana Dejana Milinkovića savladao Aleksandar Railić.

FSA Prijedor: FK Dubrave 0:1 (prekid u 52.minuti)

Stadion: Kod Celpaka