rudar prijedor-velez-rezultat (1)Fudbaleri Rudar-Prijedora oprostili su se od svojih navijača i Premijer lige za ovu sezonu najubjedljivijim trijumfom u prvenstvu.

Prijedorčani su savladali posljednjeplasiranu ekipu Veleža rezultatom 4:0 (3:0).

Golijadu je „otvorio“ Rastko Rokvić u 22. minuti pošto je pogodio sa 20-ak metara.

Potom je viđen najljepši detalj meča.

Naime, Demir Jakupović je iskosa sa lijeve strane u 28. minuti gađao suprotni ugao golmana Volodera a lopta je odsjela u „rakljama“ za 2:0.

rudar prijedor-velez-rezultat (2)Devet minuta kasnije isti igrač je pogodio glavom za 3:0, rezultat prvog dijela igre.

U nastavku meča viđen je samo jedan pogodak, strijelac je bio Milutinović u 78.minuti iz penala, nakon što je oboren Marić, za konačnih 4:0.

Treba reći da je Rudar-Prijedor, zbog žutih kartona i izostanaka pojedinih igrača, nastupio u podmlađenom sastavu sa šest fudbalera do 21 godine, a još trojica su ušla u nastavku.

Utakmica je počela minutom ćutnje za nedavno preminulog Zorana Janjetovića, dugogodišnjeg igrača i sekretara „rudara sa Sane“, a počast su mu odali i „Alkohol Bojsi“.

rudar prijedor-velez-rezultat (3)Rudar-Prijedor: Velež 4:0