rtvpd-kup grada-podgrmec-berek 1975U susretu prvog kola fudbalskog “Jelen Kupa” u Oštroj Luci sastali su se član Pete lige Područnog fudbalskog saveza Prijedor “Podgrmeč” i fudbalski klub “Berek 1975, četvrtoligaš našeg grada.

U 14. minutu domaći su preko Bojana Đukića postigli vodeći gol, a šest minuta kasnije izjednačio je Saša Kobas.

Na 2:1, u 33. minutu povisio je Siniša Duvnjak, a iz jedanaesterca na 2:2 u 50. minutu izjednačuje Saša Kobas.

U 65. minutu Dejan Crnomarković postiže gol za 3:2, a na 3:3 izjednačuje Bojan Adamović.

U 90. minutu Adamović je napravio slalom u odbrani domaćih, prevario trojicu igrača pogodio prečku.

Prilikom izvođenja jedanaesteraca uspješniji su bili domaćini i “Podgrmeč” se plasirao u naredno kolo.

Zanimljivo da je Podgrmeč drugo poluvrijeme igrao sa igračem manje, jer nisu imali zamjenu za povrijeđenog igrača.

U 87. minutu strijelac dva gola za “Berek” Saša Kobas dobio je drugi žuti karton i morao je napustiti teren.

Najboljem igraču ovog susreta Dejanu Crnomarkoviću iz “Podgrmeča” Ljubomir Jevtić, delegat susreta, uručio je sportsku majicu “Sport visiona”.

PODGRMEČ: BEREK 1975 3:3 (2:1) penalima 6:4

Sudija: Milan Joškić
Pomoćnici: Bojan Džepina i Dragan Karanović