radnik urije-bratstvo (1)Mlada ekipa prijedorskih „Urijaša“ je u derbiju začelja 15.kola prvenstva Četvrte lige FSP Prijedor doživela novi poraz, ovoga puta od rivala iz Kozarca, Radnik Urije: Bratstvo 1:4(1:2).

Ipak, susret je obilježio detalj iz prvog minuta, kada sudija Ognjen Došen nije uvažio signalizaciju prekršaja za goste svog prvog pomoćnika Milana Basraka, već je zbog činjenice da je domaći igrač uhvatio loptu smatrajući da je igra prekinuta, ne dodijelivši mu žuti karton, dosudio jedanaesterac za goste, omogućivši im startnu prednost.

Međutim, ta neobična situacija ne umanjuje zaslužen trijumf iskusnijih izabranika terenera Teofika Grozdanića, koje je predvodio brzonogi dvostruki strijelac Željko Vujković.

Radnik Urije: Bratstvo 1:4(1:2)

Stadion: Tukovi
Gledalaca: 30
Sudija: Ognjen Došen (Prijedor) 6
Strijelci: Kukolj u 45. za Radnik Urije, a D.Menković (iz jedanaesterca) u 1., Vujković u 38. i 51. i S.Menković u 82.minuti za Bratstvo
Žuti kartoni: Radulović, Daničić (Radnik Urije), S.Menković, Krajišnik (Bratstvo)