usksport-bihac-mira (1)Nastavile su rukometašice „Mire“ sa dobrim ovosezonskim igrama u prvenstvu Premijer lige BiH, pošto su u 13.kolu osvojile vrijedan bod u Bihaću, igrajući protiv istoimene ekipe neriješeno 24:24(14:12).

U redovima domaćih blistala je svojevremeno i igračica Prijedorčanki, Azra Bašanović, koja je sa 10 golova bila najefikasnija igračica krajiškog derbija.

Sigurnost gošćama pružala je golman Darjana Vukliš, koja je „upisala“ 16 odbrana.

-Imali smo vođstvo u prvih 20 minuta. Ipak, ako se zna da smo do izjednačenja stigli u 60. minuti golom Duške Tintor, poslije kojeg Bišćanke nisu iskoristile svoj posljednji napad, možemo biti zadovoljni remijem -rekla je trener „Mire“ Ljubica Ivetić.

usksport-bihac-mira (4)ŽRK Bihać: ŽRK Mira 24:24(14:12)