U okviru 27. kola Prve lige Republike Srpske, fudbaleri Rudar-Prijedora savladali su Slaviju iz Istočnog Sarajeva rezultatom 3:0 (0:0).

Prvo poluvrijeme donijelo je uspavanku pa oko 200 gledalaca nije imala priliku da vidi skoro ništa vrijedno pomena.

Domaći trener Krulj je u 55. minuti napravio trostruku izmjenu koja je odmah donijela promjenu rezultata.

“Rezervista” Demonjić je pogodio mrežu Slavije minutu nakon ulaska za vođstvo Prijedorčana.

Za potvrdu pobjede čekalo se do samog finiša.

Najprije je u 83. minuti Marić savladao Nedžibovića a isto je učinio i Cervos tri minute kasnije za konačnih 3:0.

Rudar-Prijedor: Slavija 3:0