Nakon što su u prethodna tri susreta na svom terenu u Saničanima, igrači Sloge iz Rakelića osvojili devet bodova savladavši svoje protivnike svaki put rezultatom 1:0, u meču 12.kola Regionalne lige-grupa Zapad poklekli su protiv Progresa iz Kneževa izgubivši 1:2 (0:2)

Junak susreta bio je Saša Bunić, koji je sa dva pogotka u 15. i 35.minuti “zaledio” domaćina.

Nakon pause igrači Sloge su se vratili na teren riješeni da poprave utisak i stignu do povoljnog rezultata.

Pogodak kapitena Čačića u 51. dao im je nadu da mogu do preokreta ali ih je “presjekao” drugi žuti, odnosno crveni karton za Srđana Torbicu u 67.minuti susreta.

Domaći do kraja nisu imali snage za još jedan gol u mreži Marjanovića pa su se gosti vratili u Kneževo sa “punim plijenom”.

SLOGA RAKELIĆI: PROGRES 1:2 (0:2)