Ekipa FSA Prijedor ostvarila je prvu ovosezonsku pobjedu, savladavši vrlo neugodne Kladare sa 3:1.

Domaći su poveli u 33.minuti kada je Željko Drinić tukao ka golu iskosa sa desne strane, a Saša Kobas se našao na pravom mjestu i kraj golmana Vladimira Gvozdića zatresao mrežu za 1:0.

U nastavku gosti su u 67.minuti stigli do izjednačenja.

Nemanja Jalić je sa desne strane uputio udarac po zemlji, Milomir Novaković krajnjim naporom odbio loptu koja je išla u njegov donji desni ugao, pritrčao je „rezervista“ Bojan Ačić i poslao loptu u suprotnu stranu gola.

Novu prednost izabranicima trenera Nenada Bašića donio je najbolji akter meča Drinić u 82.minuti da bi šest minuta kasnije, dobro ubacivanje Vladana Galonje sa lijeve strane iskoristio Vedran Mršić i u gužvi postavio konačan ishod.

FSA Prijedor: Kladari 3:1(1:0)

Stadion: „Poljana“
Sudija: Mario Erak (Krupa na Vrbasu) 7
Strijelci: Kobas u 33., Drinić u 82. i Mršić u 88. za FSA Prijedor, a Ačić u 67.minuti za Kladare
Žuti kartoni: Bujić, Novaković (FSA Prijedor), Ačić, Todorović (Kladari)