rudar prijedor-grbDa su zeleno-crni iz Prijedora bili u pravu u žalbi Fudbalskom savezu Republike Srpske, zbog svega što se dešavalo na utakmici trećeg kola elitnog ranga Srpske u Donjem Šepku, Napredak-Rudar Prijedor (1:0) govori podatak da su, pregledom snimka u savezu ustanovili da su Prijedorčani oštećeni, posebno zbog nedosuđenog penala nad Igorom Mirkovićem, te je sudija Dragan Mejakić iz Banjaluke dobio slabu ocjenu.

Pomenuti djelilac pravde biće kažnjen, vjerovatno zabranom vođenja određenog broja utakmica, ali malo koristi od toga imaće „rudari sa Sane“, jer su bodovi otišli u nepovrat, a kontrolor Obren Mirić iz Bijeljine, koji je u drugom poluvremenu kada je domaćin postigao gol, dok je prethodno igrač gostiju Nebojša Šodić „zaradio“ sa dva žuta minuta za šest minuta crveni karton, ispunio svoj zadatak i pomogao Napretku da slavi.