40 godina ofk sloga rakelici-susret sa rudar prijedorom (8)Fudbaleri Sloge iz Rakelića, pripremajući se za naredno prvenstvo Četvrte lige FSP Prijedor, poslije kontrolnih mečeva protiv regionalnih ligaša Republike Srpske, odmjerili su snage sa rivalom iz svog ranga takmičenja, Mrakovicom u Kozaruši.

Ekipa novog trenera Bojana Ivanovića se slavila ubjedljivu pobjedu od 4:1. Povela je u 32.minutu golom Siniše Objedovića, da bi u 40.minutu mrežu domaćina zatresao, mladi i sve bolji Duško Dražić za vođstvo svog tima od 2:0

U nastavku još jedan pogodak za goste, ovoga puta Dražena Resanovića u 55.minutu, da bi izabranici trenera Duška Pekije smanjili prednost i 78.minutu preko Ranka Dekića. Konačan ishod meča postavio je Srđan Đaković u 82.minutu.