rudar prijedor-leotar-kadeti 1Ovog vikenda odigrano je 22. kolo Omladinske Premijer lige BiH u obje konkurencije a podmladak FK „Rudar-Prijedor“ dočekao je vršnjake iz FK „Olimpic“.

Kadeti oba tima prvi su izašli na teren a izabranici trenera Keranovića još jednom su potvrdili da se nalaze u odličnoj formi.

Ipak, susret samo što je počeo a gosti su poveli preko Memića koji je sigurno izveo jedanaesterac.

Međutim, rani pogodak gostiju iz Sarajeva nije obeshrabrio kadete „Rudar-Prijedora“ pa su uzvratili već u 7. minuti kada se u strijelce upisao Lajić.

Do kraja prvog poluvremena domaći su u potpunosti preokrenuli rezultat u svoju korist zahvaljujući golovima Palića u 22. i Redžića u 34. minuti.

Najbolji domaći igrač ovog proljeća Ajdin Redžić i u nastavku meča je matirao golmana Spahiju u 76. minuti za konačnih 4-1.

KADETI
FK „RUDAR-PRIJEDOR“ : FK „OLIMPIC“ 4-1 (3:1)

RUDAR-PRIJEDOR
Dragić, Lajić, Redžić, Tica, Zolak, Kovačević, Mandić (Mahmutović), Mikić, Davidović, Trkulja, Palić