Ekipa Ljubije, čiji je seniorski tim protekle jeseni, poslije gotovo četiri godine, počeo ponovo da se takmiči, startovala je u prvenstvu Četvrte lige PFS Prijedor ubjedljivim porazom 1:5 od jednog od glavnih kandidata u borbi za titulu, ekipe Bratstva iz Kozarca.

Gosti su od početka pokazali da su došli po tri boda pa su več na poluvremenu vodili 0:3.

Raspoloženi za igru bili su Arnes i Asmir Brkić koji su postigli po dva gola uz jedan pogodak Jelače dok je „počasni“ gol za domaće djelo Gajića.

Prije početka susret kapitenu domaćih, ujedno i treneru, Petru Vrućiniću, pobjednički pehar za ovogodišnje osvojeno prvo mjesto u petoligaškom rangu, uručio je Milenko Tambić, generalni sekretar Područnog fudbalskog saveza Prijedor.

Ljubija: Bratstvo 1:5(0:3)

Ljubija
Stadion: FK Ljubija
Gledalaca: 200
Sudija: Siniša Lazić (Prijedor) 7
Strijelci: B.Gajić u 50. za Ljubiju, a Ar.Brkić u 19. i 58., As.Brkić u 35. i 43. i Jelača u 79.minuti za Bratstvo Žuti kartoni: Mujkanović (Ljubija), Pekija, Vujković, Mahmuljin (Bratstvo)