prijedorske sudije-prijateljski susretZanimljiva fudbalska utakmica odigrana je na Gradskom stadionu u Prijedoru između dvije sudijske ekipe, u kojima su arbitri sa Područne lige pokazali sudijama sa Više liste, odnosno koji sude savezne rangove takmičenja, da su u ovom trenutku kao fudbaleri uspješniji i umješniji.

Kolege sa nižih lista pobijedile su ekipu koja je u sebi imala i internacionalce sa 4:2, a ekipi sudija sa Više liste nisu pomogla ni četiri dosuđenja jedanaesterca jer je Igor Radaković pogodio stativu, a Keranovićev šut odbranio je golman Inđić.

Zanimljivo je da je banjalučki arbitar Dragan Petrović za tri minuta tri puta pokazao na bijelu tačku za kolege s kojima je trenutno na listama saveznog ranga, međutim lopta jednostavno nije htjela u gol.

Nakon završetka utakmica odigrano je i treće poluvrijeme uz roštilj i burad točenog piva.

Ova utakmica ujedno je poslužila sudijama da provjere svoju fizičku spremu za narednu sezonu.

Područna liga – Viša lista 4:2 (2:1)

Gradski stadion u Prijedoru
Sudija: Dragan Petrović (Banjaluka)
Pomoćnici: Sandra Zorić i Tamara Došen (Prijedor)
Strijelci: Joškić u 17. i 63, Pilipović u 27. i Stupar u 75. minuti za Područnu ligu Prijedor, a Grbić u 6. (iz penala) i 53. (iz penala) za Višu listu Prijedor