kup grada-rasavci-slogaU susretu četvrtfinala Jelen Kupa grada Prijedora, fudbaleri Sloge iz Saničana ostvarili su ubjedljivu pobjedu protiv ekipe Rasavaca rezultatom 7:0.

Iako je bilo planirano da se meč igra u Rasavcima, zbog vode na terenu ekipe iz Pete lige FSP Prijedor, susret se odigrao u Saničanima gdje ekipa iz Rakelića igra svoje mečeve.

Nominalni domaćini su pružili dostojan otpor ekipi Sloge u prvih 40 minuta, da bi u finišu prvog dijela meča primili dva pogotka koja su postigli Dragić i Objedović.

Najljepši detalj meča viđen je početkom nastavka kada je Vranješ pogodio iz slobodnog udarca.

Nakon toga izabranici trenera Torbice postigli su još četiri pogotka za konačnih Rasavci: Sloga 0:7.

sloga-kozara (1)Jelen Kup grada Prijedora – četvrtfinale

FK Rasavci: FK Sloga (Rakelići) 0:7 (0:2)

Saničani
Stadion FK Sloga
Sudija: Nemanja Petrović
Strijelci: Dragić u 40. i 75., Objedović u 43., Vranješ u 50., Marić u 60. i 80. i Tadić u 70. minuti za Slogu