Sudija: Nemanja Šestić (Banjaluka)

Omarska:
Begović, Stojnić, Petković, Jovičić, Kovačević, Nišić Đ., Nišić L., Kopanja, Panić, Domuzin, Jaćimović
Ušli: Marin, Sadžak, Zgonjanin, Zdjelar, Krecelj, Grahovac, Bataz, Objedović

U prvoj pripremnoj utakmici Omarska je poražena od ekipe BSK-a sa 4-1. Rezultat je previsok i ne odgovara viđenom na terenu, a trener Keranović je mogao vidjeti i šta je dobro u igri Omarske, ali i šta treba popraviti. Takođe je mogao na djelu vidjeti i pojačanja koja su ove zime stigla u Omarsku: Domuzina, Sadžaka i Zgonjanina od kojih se mnogo očekuje

Utakmica je odigrana na terenu sa vještačkom travom kod gradskog stadiona u Banjaluci, a jedini gol za Omarsku je postigao Kopanja iz penala u 43.minutu. BSK je poveo 2-0, a na poluvrijeme se otišlo vođstvom BSK-a od 2-1. U drugom poluvremenu BSK je postigao još dva gola za konačnih 4-1. Sledeću pripremnu utakmicu Omarska igra u subotu protiv Ljubića u Prnjavoru.