rudar prijedor-tekstilac-rezultatFudbaleri „Rudar-Prijedora“ pobijedili su „Tekstilac“ iz Dervente i u drugom meču polufinala Kupa Republike Srpske.

Nakon 2:0 u prvom susretu, danas je na Gradskom stadionu u našem gradu bilo 2:1 (1:1).

Domaći su poveli u 9. minuti preko Bede koji je dobro reagovao na centaršut Tice a gosti su do poravnanja stigli u 31. minuti kada je Susaković uz „pomoć“ Aćića pogodio sa 20-ak metara.

Konačan rezultat 2:1 postavio je najbolji akter meča Dragoslav Stakić u 55. minuti kada je glavom matirao gostujućeg golmana.

Protivnik Prijedorčanima u duelu za pehar namijenjen pobjedniku Kupa RS biće bolji iz duela bijeljinskog „Radnika“ i „Sutjeske“ iz Foče, a prednost od 3:1 iz prvog susreta ima premijerligaš iz Semberije.