U 4. kolu Druge futsal lige Republike Srpske – Grupa “Zapad”, igrači KMF “Prijedor” i KMF “Kneževo” na parketu dvorane “Mladost” u našem gradu priredili su odličan meč za oko 150 gledalaca.

Na kraju je rezultat glasio 3:3 (1:2).

Gosti su poveli preko Vujančevića a izjednačio je Došenović.

Pred kraj prvog poluvremena Barišić je pogodio za novu prednost gostiju iz Kneževa.

Isti igrač je na početku nastavka povisio na 1:3.

Domaći se nisu predavali pa su uz podršku sa tribina najprije smanjili prednost preko Lukića u 26. minuti da bi 10 minuta kasnije kapiten Golić postavio konačnih 3:3.

Nakon četiri odigrana kola ekipa KMF “Prijedor” je vodeća na tabeli sa osam osvojenih bodova i jedina je bez poraza.

KMF Prijedor: KMF Kneževo 3:3 (1:2)