kosarka-prijedor-kozara-rezultat (1)Košarkaši Prijedora ostvarili su četvrtu uzastopnu pobjedu, ovaj put protiv ekipe Kozare iz Gradiške rezultatom 77:68 (13:26, 19:5, 25:14, 20:23).

Iako su ostvarili novi trijumf, prijedorski košarkaši su se „igrali“ sa živcima svojih navijača i igrali „od očaja do sjaja“.

Naime, izabranici trenera Palalića gubili su na kraju prve četvrtine 13:26, da bi u drugoj i trećoj deklasirali protivnika sa 19:5, odnosno 25:14, čime su u zadnji period ušli sa +12.

U posljednjih 10 minuta igre domaći su iskontrolisali rezultat i na kraju slavili 77:68.

Najbolji u redovima Prijedora bili su Bogićević sa 22 i Stakić sa 20 poena dok su kod gostiju prednjačili Kovačević sa 22 i Radić sa 16 poena.

kosarka-prijedor-kozara-rezultat (2) kosarka-prijedor-kozara-rezultat (3)