Rukometašice prijedorske „Mire“ i mostarske „Lokomotive“ odigrale su neriješeno 25:25 u susretu 13.kola Premijer lige za žene.

Prijedorčanke, koje su gotovo cijelo drugo poluvrijeme bile u rezultatskom zaostatku do boda na svom terenu su stigle u posljednjoj minuti pogotkom Tee Sladaković sa desnog krila.

Utakmica je uglavnom bila izjednačena u prvom dijelu meča kada su se ekipe smjenjivale u vođstvu ali su gošće serijom 1:5 stigle do tri gola viška nakon 30 minuta (12:15).

Izabranice Ljubice Ivetić „probudile“ su se početkom nastavka kada serijom 6:2 stižu i do minimalnih 18:17 (40.minuta), ali Mostarke su ponovo preuzele kontrolu igre i rezultata sve do posljednjeg minuta kada je Sladakovićeva svojim petim pogotkom postigla konačnih 25:25, 15-ak sekundi prije kraja susreta.

Osim nje kod domaćih treba izdvojiti Azru Bašanović i Draganu Mutić sa po 6 golova dok je prvo ime susreta bila Hena Serdarević iz „Lokomotive“ koja je postigla čak 15 golova.