Prvoligaš Republike Srpske Rudar-Prijedor doživio je u trećoj provjeri zaslužen poraz (0:2) od drugoligaša BSK-a u Krupi na Vrbasu, gdje je prethodno poklekao i protiv premijerligaša Krupe (0:4), a između ova dva susreta remizirao (2:2) u Banjaluci sa ekipom drugoligaša Željezničar Sport Team-a.

Od samog početka „romantičari“ su najavili da su spremni za nadigravanje sa izabranicima trenera Zlatka Jelisvca, koji nije mogao da računa na petoricu povrijeđenih igrača: prvog strijelca Jaćimovića, Milinkovića, Davidovića, Popovića i Šakića.

U 19.minuti Radivoj Jović je uspio da „matira“ Dejana Inđića i donese prednost Banjalučanima.

U 28.minuti lijepu akciju svog tima nije uspio da okonča Vedran Panić, koji je sa oko 14 metara tukao, a lopta završila preko prečke.

U nastavku igrala se „viktorija“ pred golom dsiciplinovanog sastava trenera Marka Maksimovića.

Draško Lolić je u 51.minuti iz slobodnog udarca sa oko 20 metara ciljao donji desni ugao Filipa Ratkovića, koji je odlično izbacio loptu u korner, a na visini zadatka je bio i u 67.minuti, kada je još jednom osujetio pokušaj Lolića.

BSK je vrebao svoje šanse iz kontranapada, a u 83.minuti Stefan Dujaković iskoristio je „uspavanost“ protivničke odbrane i postavio konačan ishod ove prijateljske utakmice.

BSK: Rudar-Prijedor 2:0(1:0)