U prijateljskom susretu igranom danas u Banjaluci fudbaleri Željezničar Sport Teama i Rudar-Prijedora remizirali su rezultatom 2:2 (0:0).

Iako je prvi dio meča protekao bez pogodaka, Prijedorčani su imali više od igre a izgledne šanse su propustili Rokvić, čiji šut glavom je odlično odbranio domaći golman, te kapiten Marić čiji udarac je izblokiran.

Izabranici Zlatka Jelisavca poveli su u 48.minuti preko Harisa Harambašića a dva minuta kasnije izjednačio je Dejan Bosančić.

„Rudari sa Sane“ ponovo vode na isteku prvog sata igre kada je precizan bio Vladan Reljić da bi Bosančić svojim drugim golom sedam minuta prije kraja postavio konačnih 2:2.

Za ekipu Rudar-Prijedora zbog lakših povreda nisu nastupili prvi golgeter Ognjen Jaćimović te Dušan Milinković i Ognjen Davidović.