mira-katarina-jesen-rezultat-1U zaostaloj utakmici 8.kola Premijer lige BiH za žene, rukometašice prijedorske „Mire“ su teže od očekivanog savladali ekipu mostarske „Katarine“ rezultatom 27:24 (14:13).

Prvi dio meča protekao je u izjednačenoj igri a domaće igračice su najveću prednost imale u 15.minuti kada je bilo 10:6.

Ipak, izabranice Kornelije Rajković do odlaska na odmor stižu na samo -1 (14:13).

Pokušavale su Prijedorčanke u nastavku što prije „prelomiti“ susret ali uporne Mostarke su na „krilima“ Marije Gudelj (14 golova) i Nikoline Petrović (19 odbrana) bile u igri do samog kraja.

Pri rezultati 24:23 Azra Bašanović postiže dva pogotka(ukupno 11) i rješava pitanje pobjednika.

Osim nje, u redovima „Mire“ treba izdvojiti Darjanu Vukliš sa 17 odbrana.

mira-katarina-jesen-rezultat-2 mira-katarina-jesen-rezultat-3 mira-katarina-jesen-rezultat-4