fsa-lijevce (2)Ekipa FSA Prijedor je 6.kolu Regionalne lige Republike Srpske-grupa Zapad nastavila seriju neuspjeha, drugim „vezanim“ porazom, a trećim u posljednja četiri meča, uz jedan remi, pomalo neočekivano od Naprijeda rezultatom 0:2.

U prvom poluvremenu izabranici trenera Nenada Bašića, koji ističe da je trenutna rezultatska kriza prije svega posljedica nedolaska većeg broja igrača na treninge, mogli su do vođstva, ali Mirnes Karupović ne koristi stopostotnu priliku.

U otvorenoj igri oba rivala, zapažen je bio među stativama Banjalučana Darko Bajić, a podatak o ukupnom utisku domaćih najbolje ilustruje činjenica da je njihov najistaknutiji pojedinac bio golman Dejan Milinković, iako je u skrivio penal.

Iz tog pomalo prestrogo dosuđenog jedanaesterca u 80.minuti, čiji je siguran egzekutor bio Dejan Diljević, gostujući igrači su stekli prednost, a njihot trijumf na stadionu „Poljana“ u gradu na Sani „ovjerio“ je tri minuta kasnije Obrad Tomičić.

FSA Prijedor: Naprijed 0:2(0:0)

Stadion: „Poljana“