brdo-kladari (2)Novajlija na „Zapadu“ regionalnog ranga Republike Srpske bio je više nego ubjedljiv u prvom ovosezonskom predstavljanju pred svojim navijačima u Kostajnici protiv ekipe iz Hambarina, Partizan: Brdo 4:0.

Izabranici trenera Mladena Katića ušli su silno motivisani u meč i sa dva gola Benjamina Delismajlovića u prvih sedam minuta stekli prednost od 2:0, a taj rezultat ostao je nepromijenjen i nakon prvog poluvremena.

U nastavku najbolji igrač utakmice, Bojan Zdjelar, je u 70.minuti povisio prednost svog tima na 3:0, a konačan ishod postavio neuhvatljivi Milan Zec, najljepšim pogotkom, pošto je lobovao golmana gostiju Adnana Čauševića.