rudar prijedor-grbI juniorska ekipa Fudbalskog kluba Rudar-Prijedor vrijedno trenira pod vođstvom trenera Zorana Bujića, a imala je i dobru provjeru.

Naime, nade „rudara sa Sane“ gostovale su u Kozarskoj Dubici, gdje su odmjerile snage sa sastavom Borca, povratnika u Drugu ligu Republike Srpske-grupa Zapad.

Domaći, koje odnedavno vodi trener Željko Knežević, poveli su u 22.minutu golom Mladena Kondića, da bi Prijedorčani izjednačili u 34.minutu, pošto je Nikola Miličević bio siguran sa penala, a na odmor se otišlo sa rezultatom 1:1.

U nastavku istakao se u redovima Dubičana Žarko Bakić, jer je u dva navrata pogodio cilj (61. i 75.minut), potom su Goran Brkić u 69. i Nemanja Marinović u 79.minutu pogodili mrežu gostiju, čiji je drugi pogodak, postavivši konačan ishod 5:2, postigao Igor Majstorović u 85.minutu.