kup rs zene rukomet-mira pobjednik (1)Rukometašice prijedorske „Mire“ osvojile su petu uzastopnu titulu u takmičenju za Kup Republike Srpske, pošto su večeras u dvorani „Mladost“ u gradu na Sani savladale ekipu ŽRK „Borja“ iz Teslića rezultatom 33:25 (13:9).

Izabranice trenera Ljubice Ivetić od početka su stekle prednost (5:2 u 11.minuti) i, stiče se utisak, rutinski igrale da ostvare pobjedu nad mladom ekipom prvoligaša RS.

Za domaću ekipu su igrale sve igračice kojima je Ivetićeva dala određenu minutažu.

Nastavak je donio povećanje prednosti „Mire“ na maksimalnih 31:20 u 54.minuti, da bi do kraja Teslićanke borbenom igrom „spustile“ tu razliku na konačnih 33:25.

U redovima domaćih Lukač je postigla 8, a Kunovac i Dragana Mutić po 6 golova, dok se kod gošći istakla Kršićeva sa 9 golova.

kup rs zene rukomet-mira pobjednik (2) kup rs zene rukomet-mira pobjednik (3) kup rs zene rukomet-mira pobjednik (4)