radnik urije-bratstvo kozarac-prijateljska (1)U prijateljskom odmjeravanju snaga članova Četvrte lige FSP Prijedor Radnik Urije je savladao Bratstvo iz Kozarca sa 2:1.

Mlada ekipa Prijedorčana povela je u 24.minuti preko Vuka Mudrinića, da bi u 33.minuti Slavko Grbić pravim „evro-golom“ sa 20-ak metara „pod prečku“ povisio vođstvo „urijaša“ na 2:0.

U nastavku gosti iz Kozarca su ublažili poraz u 48.minuti, kada je korpulentni Ismar Jakupović glavom sa penaltika „matirao“ golmana Prijedorčana Igora Inđića.

Radnik Urije: Bratstvo 2:1(2:0)

Igralište: Tukovi
Sudija: Nebojša Čiča (Prijedor)
Strijelci: Mudrinić u 24. i Grbić u 33. za Radnik Urije, a Jakupović u 48.minuti za Bratstvo