radnik urije-sloga rakeliciEkipa Sloge iz Rakelića bila je ubjedljiva na gostovanju kod Radnika Urije u prijateljskom odmjeravanju snaga članova Četvrte lige FSP Prijedor.

Konačan rezultat meča igranog na igralištu u Tukovima glasio je Radnik Urije: Sloga (Rakelići) 0:3.

Dvostruki strijelac za goste bio je Vanja Vranješ, koji je proteklu polusezonu igrao za Borac iz Kozarske Dubice a prošao je mlađe kategorije Rudar-Prijedora za koga je nastupao u nekoliko navrata tokom prošle sezone i takmičenja u Prvoj ligi RS, a zimus je ponovo bio „na pragu“ povratka među „zeleno-crne“.

U 8.minuti iz slobodnog udarca sa ivice šesnaesterca pogodio je, poslavši loptu preko „živog zida“ u lijevi ugao golmana Igora Inđića, a u 23.minuti bio je siguran izvođač penala.

Treći gol za sastav trenera Branka Torbice postigao je iskusni Goran Bujić, koji je ujedno i predsjednik Sloge.

U nastavku je domaćin, iako je imao samo jedan trening, potpuno parirao, čak i više prijetio iskusnijem rivalu iza koga je već desetak dana rada i jedna kontrolna utakmica protiv regionalnog ligaša FSA Prijedor koju su izgubili 2:0.

Zanimljivo je da je u mladom timu „urijaša“ najstariji igrač bio Nemanja Knežević (1995.godište), a nastupila su i trojica golobradih dječaka rođenih 1999. godine: Slavko Grbić, Siniša Majkić i Bojan Unijat.

Radnik Urije: Sloga(Rakelići) 0:3(0:3)