olimpik-rudar prijedor (1)Na stadionu „Asim Ferhatović Hase“ u Sarajevu igra se susret 18. kola Premijer lige BiH u kojoj je domaći Olimpik dočekao Rudar-Prijedor.

Nakon prvog poluvremena Prijedorčani se nalaze pred pravim „debaklom“ jer Sarajlije vode rezultatom 5:0.

Domaći su prva dva pogotka postigli iz jedanaesteraca u 19. i 21. minuti, oba je “skrivio” Pekija, a sigurni izvođači bili su Hadžić i Pereira.

Nakon toga na scenu je stupio Brković koji je postigao het-trik za Olimpik u 25., 31. i 39. minuti.

U samom finišu Kunić je propustio odličnu šansu kada je izašao sam ispred Bandovića ali je promašio cijeli okvir gola.

Sarajevo
Stadion: Asim Ferhatović Hase
Sudija: Tomislav Čuić
Strijelci: Hadžić u 19. (penal), Stefan u 21. (penal), Brković u 25., 31. i 39. minuti