fsa-progres (1)Ekipa FSA iz Prijedora, poslije pobjede nad Karanovcem na svom terenu, još jednom je u prvenstvu Regionalne lige RS-grupa Zapad bila sigurna na stadionu „Poljana“, ovoga puta u okviru 9.kola savladala je Progres iz Kneževa sa 2:0.

Izabranici trenera Nenada Bašića ušli su u meč čvrsto riješeni da osvoje sva tri boda, a prvu priliku propustio je Stević već u uvodnim minutima susreta kada je golman Bekić odbranio njegov udarac iz blizine.

Do prednosti su Prijedorčani došli u 32.minuti evro-golom najboljeg aktera meča Miloša Rečevića, a sa rezultatom 1:0 otišlo se na odmor.

U nastavku domaći su mirnom igrom čuvali vođstvo i građenim akcijama ugrožavali gol gostiju iz Kneževa.

Konačan rezultat postavljen je u 72.minuti, kada je Stević bio siguran i poslao loptu u mrežu golmana Predraga Bekića.

fsa-progres (2)FSA-Progres (Kneževo) 2:0(1:0)