dejan kojic u akcijiZavršeno je prvo poluvrijeme na susretu 4. kola BH Telecom Premijer lige BiH u kojem se u Zvorniku sastaju domaća Drina i Rudar-Prijedor.

Nakon 45 minuta igre i sudijske nadoknade rezultat je 1:1.

Domaći su poveli u 35. minuti kada je slobodan udarac izveo Jakšić, lopta je zakačila nekoga u „živom zidu“ i prevarila Kozića koji je bio na „krivoj nozi“.

Prijedorčani su izjednačili u prvoj minuti sudijske nadoknade.

Nakon greške domaćeg igrača Stojanovića, upućen je centaršut pred gol Ostojića gdje je Kojić sa 7-8 metara matirao domaćeg golmana za 1:1, a nedugo nakon pogotka sudija Tičić je svirao kraj prvog dijela igre.