rudar prijedor-zupa-prijateljska-foto (14)Kombinovani sastav Rudar-Prijedora odigrao je danas prijateljsku utakmicu u Kozarskoj Dubici sa domaćim Borcem, članom Druge lige Republike Srpske-grupa Zapad.

Prijedorčani su nastupili sa kombinovanim sastavom, odnosno, sa igračima koji juče nisu počeli susret protiv Župe Superpetrol, a među prvotimcima se našlo i nekoliko mladih fudbalera, članova juniorske selekcije.

Dubičanci su slavili rezultatom 2:0 a oba pogotka je postigao Predrag Pralica, krajem prvog (44. minuta) i početkom drugog poluvremena iz penala (48. minuta).

Rudar-Prijedor je nastupio u sastavu: Reljić, Milinković, Nišević, Marić, Hamzić, Pekija, Vranješ, Gavranović, Miličević, Despotović, Pavković, a još su igrali: Petrović, Granatić, Kovljen, Muhić, Vujković.