Drugo kolo nove sezone Premijer lige BiH za žene donijelo je novi ubjedljivi trijumf rukometašica prijedorske “Mire”.

Izabranice trenera Darka Gligorevića deklasirale su ekipu “Zrinjskog” rezultatom 46:22(25:10).

Prijedorčanke su povele 5:0, gošće prvi pogodak postigle tek u 8. minuti, a u 18. minuti bilo je +11 (15:4).

Već tada riješene su sve dileme oko pobjednika, ako ih je uopšte i bilo.

Kod “Mire” Bašanović i Tintor su postigle po 10 golova, dok je kod Mostarki Radoševa pogodila pet puta.

Prijedorčanke su nakon dvije ubjedljive pobjede prve na tabeli uahvaljujući gol razlici.

U narednom kolu “Mira” gostuje u Goraždu kod istoimenog domaćina.

ŽRK Mira: HŽRK Zrinjski 46:22 (25:10)