Fudbaleri OFK Brdo ostvarili su još jednu pobjedu u okviru Regionalne lige RS-Grupa Zapad.

Ekipa sa “Vedrog polja” je u susretu 3.kola u prijedorskom derbiju savladala Slogu iz Rakelića rezultatom 3:1 (0:0) i tako upisala drugi trijumf na startu šampionata.

Iako su nastupili bez najboljeg strijelca Miličevića domaći su bili bolji rival u prvom dijelu meča i pravo je čudo kako nijednom nisu zatresli mrežu Ćurčije.

Igrači Brda su na početku nastavka za svega devet minuta riješili pitanje pobjednika.

Prvo je lijepim udarcem pogodio Babić u 55. minuti da bi “rezervista” Kobas sa dva gola u 58. i 64. osigurao da nova tri boda ostanu na “Vedrom polju”.

Gosti su preko Darka Tambića u 78.minuti smanjili na konačnih 3:1.

Iako je meč odigran po veoma teškom terenu i uz kišu koja je neprekidno padala, igralo se fer i korektno.

Susret je počeo minutom ćutnje u spomen na Senada Sarajliju, člana uprave OFK Brdo koji je nedavno nastradao.

BRDO: SLOGA 3:1 (0:0)