Fudbaleri OFK Brdo deklasirali su banjalučki BSK rezultatom 6:1 u zaostaloj utakmici 1.kola Regionalne lige RS-Grupa Zapad.

Ekipa sa “Vedrog polja” je u svim elementima nadigrala goste a prednjačio je Nikola Miličević koji je postigao het-trik.

On je ”načeo” BSK u 23. minuti, Stegić je udarcem sa distance uz pomoć nesigurnog Simatovića u 39. udvostručio prednost da bi dva minuta kasnije Deumić atraktivno pogodio za 3:0.

Miličević je ponovo siguran u 52., a Kremenović postiže “počasni” gol za goste u 68.minuti.

Iako su “povukli ručnu” domaći su do kraja postigli još dva gola.

Najprije je pogodio “rezervista” Kobas da bi tačku na odličan susret postavio Miličević pet minuta prije kraja nakon još jedne loše intervencije golmana BSK-a.

BRDO: BSK 6:1 (3:0)

Hambarine
Stadion: Vedro polje
Gledalaca: 40
Sudija: Milan Radulović
Strijelci: Miličević u 23.,52. i 85., Stegić u 39., Deumić u 41. i Kobas u 80.za Brdo, Kremenović u 68.minuti za BSK
Žuti kartoni: Simatović, Čolić, Kremenović (BSK)