Juniori Rudar-Prijedora su u zaostalom susretu prvenstva Omladinske lige BiH-grupa Zapad remizirali protiv vršnjaka iz Sloge (Bosanska Otoka) 1:1.

Gosti su u otvorenoj igri poveli u 43.minuti kada je Amar Duranović iskoristio neopreznost u odbrani mladih „rudara sa Sane“ i lobovao golmana Marka Komnenovića za 0:1.

Dva minuta kasnije domaći su stigli do izjednačenja, a poslije „skraćenog“ kornera sa lijeve strane Nikola Drljača je iz drugog pokušaja „matirao“ protivničkog čuvara mreže Faruka Kekića za, ispostaviće se na kraju, konačan ishod.

Imali su Prijedorčani u većem dijelu utakmice, posebno u drugom poluvremenu inicijativu, ali je rival iz kontranapada mogao i da kazni njihovu nespretnost u završnici akcija, pa je, možda, remi i najpravedniji.

Juniori
Rudar-Prijedor: Sloga(BO) 1:1(1:1)

Gradski stadion
Gledalaca: 50
Sudija: Luka Bilbija (Prijedor) 7,5
Strijelci: Drljača u 45. za Rudar-Prijedor, a Duranović u 43.minuti za Slogu
Žuti kartoni: Lajić (Rudar-Prijedor), Bešić (Sloga)

RUDAR-PRIJEDOR:
Komnenović 7, Josipović 6 (od 57. Marin -), Tambić 6,5, Živanić 6,5 (od 63. Romanić -), Paunović 6,5 (od 79. Topalović -), Polovina 7, Drljača 7, Lajić 7, Brdar 6 (od 55. Gvozden -), Petoš 6 (od 46. Trkulja 6,5), Kovljen 7