fsa prijedor-laus (7)Ravan iz Međeđe je u prijateljskom odmjeravanju snaga članova Regionalne lige Republike Srpske-grupa Zapad savladala ekipu FSA Prijedor sa 2:1.

Dvostruki strijelac bio je Rajko Pekija, koji je u 15. i 72.minuti pogodio mrežu rivala čije je boje branio proljetos, a kod pobjedonosnog gola „kumovao“ je promijenivši lopti smjer i iskusni Darko Čačić.

Pogodak za goste, koji su izjednačili na 1:1 i bili u rezultatskom „egalu“ na poluvremenu, postigao je Mirnes Karupović u 30.minuti.

-Zbog raznih odsustva, prije svega završnice turnira u malom fudbalu, u Međeđu smo išli sa samo jedanaest igrača. Ipak, bila te to prilika da provjerimo neke mlađe fudbalere. I pored poraza od Ravni, koja se pojačala ovog ljeta, ukupan utisak nije bio loš. Imali smo i svojih šansi, pogodili prečku i stativu – rekao je trener FSA Prijedor Nenad Bašić.