rk prijedor grbU susretu 20. kola Premijer lige BiH, rukometaši „Konjuha“ su savladali ekipu „Prijedora“ rezultatom 29-27(16-14).

Ekipa iz Živinica je nastavila sa dobrim igrama u nastavku sezone pa je od početka meča diktirala tempo i imala prednost koja je u drugom poluvremenu iznosila i +6.

Prijedorčani se nisu predavali pa su u 58. minuti stigli na korak do izjednačenja kada je rezultat glasio 27-26.

Da sva tri boda ostanu u Živinicama pobrinuo se ponajbolji igrač susreta Begić koji je sa dva gola (od ukupno 6) osigurao novi trijumf „Konjuha“ i ostanak u trci za prve tri pozicije na tabeli koje vode u doigravanje za prvaka.

U redovima domaćih, osim Begića istakli su se i Tufekčić sa 6 te Krečković sa 5 golova.

Među izabranicima Bojana Unčanina prednjačili su Hercegovac sa 8 i Mandić sa 5 golova.