mira-krajina-prijateljska-rezultat (1)U prvoj prijateljskoj utakmici tokom zimskih priprema za nastavak takmičenja u Premijer ligi BiH, rukometašice prijedorske „Mire“ savladale su ekipu „Krajine“ iz Cazina rezultatom 27:16 (9:5).

Gošće su se dobro rezultatski „držale“ većim dijelom prvog poluvremena a kod Prijedorčanki je bilo vidljivo da su im „teške“ i ruke i noge, s obzirom da su tokom protekle sedmice trenirale i u teretani.

Ipak, u nastavku je kvalitet došao do izražaja a trener domaćih Ljubica Ivetić priliku je dala svim igračicama.

Najbolji pojedinac u ovom odmjeravanju snaga bila je Dunja Kunovac sa 8 golova.

Kod gošći, čije redove je ove zime pojačala Ena Briševac, nekadašnji kapiten „Mire“, vrijedi istaći Adulagić sa 5 golova.

mira-krajina-prijateljska-rezultat (2) mira-krajina-prijateljska-rezultat (3) mira-krajina-prijateljska-rezultat (4)