U okviru 13. kola Četvrte lige Fudbalskog saveza područja Prijedor fudbaleri “Gomjenice” ostvarili su novu pobjedu.

Pred svojim navijačima savladali su ekipu FK “Slaven” iz Dobrljina rezultatom 7:0.

zahvaljujući porazu drugoplasirane “Ljubije” uvećali su svoju prednost na čelu tabele na pet bodova.

“Gomjenica” je povela u 15. minuti nakon pogotka Torbice, a do kraja prvog dijela igre pogađali su redom Davidović, Sredić i Prošić.
Vveć tada bio je poznat pobjednik meča.

U nastavku meča u strijelce su se upisali Galonja i dva puta Vukojević za konačnih 7:0.

Gomjenica: Slaven (Dobrljin) 7:0 (4:0)

Stadion sa umjetnom travom Gomjenica
Sudija: Ivan Joškić (Prijedor)
Gledalaca: 60
Strijelci: Torbica u 15., Davidović u 31., Sredić u 35., Prošić u 38., Galonja u 65. i Vukojević u 72. i 77. minuti