rudar prijedor-zupa-prijateljska-rezultat (1)U „generalnoj probi“ pred početak proljetnog dijela Prve lige Republike Srpske, ekipa Rudar-Prijedora je sasvim zasluženo porazila ekipu Župa Superpetrol iz Milosavaca rezultatom 3:0 (3:0).

Svi golovi viđeni su u prvih 45 minuta.

Mrežu gostiju prvi je „načeo“ Siniša Radoja pogotkom glavom u 19. minuti, prednost je udvostručio Dejan Kojić u 32., da bi konačan rezultat postavio Dragan Ristić u 42. minuti susreta nakon velikog nesporazuma u odbrani Župe.

U nastavku meča viđen je veliki broj izmjena a težak teren na igralištu „Suvi Prijedor“ onemogućio je pristunima da vide još pogodaka.

Prijedorčani sutra igraju pripremnu utakmicu u Kozarskoj Dubici protiv domaćeg Borca a priliku će dobiti „rezervisti“, odnosno igrači sa manjom minutažom tokom prethodnih prijateljskih susreta.

rudar prijedor-zupa-prijateljska-rezultat (2) rudar prijedor-zupa-prijateljska-rezultat (3)