Sjajna utakmica viđena je u Ribniku u okviru 9. kola Druge lige Republike Srpske u futsalu-Grupa “Zapad”, gdje je ekipa Kluba malog fudbala “Prijedor” gostovala kod KMF “Viktorija” i ostvarila sedmu prvenstvenu pobjedu.

Prvi dio meča Prijedorčani su riješili u svoju korist 1:0 pogotkom Panića iz 15. minute.

U nastavku je poravnao Rabihić a Panić gostima ponovo vratio prednost u 28. minuti.

U narednih sedam minuta Prijedorčanima je suđeno čak šest faulova pa domaći imaju najstrožu kaznu ali Burić sjajno brani pa se sa 1:2 ušlo u posljednja tri minuta susreta.

A onda je krenuo meč “za infarkt”.

Domaći u 38. i 39. minuti preko Brkića i Rabihića dolaze do preokreta.

Izabranici trenera Ivanovića kreću u totalnu ofanzivu u posljednjih 60 sekundi susreta pa Rosić donosi izjednačenje.

Prijedorčani ne žele da se zadovolje samo remijem pa odigravaju akciju koju u gol i trijumf pretvara kapiten Golić.

Treba reći da je lopta ušla u mrežu sekundu prije isteka vremena za igru nakon čega se oglasila sirena za kraj.

Itekako vrijedna pobjeda u borbi za prvo mjesto, naročito ako se pogleda rezultat derbija u kojem je KMF “Borac” u gostima savladao KMF “Boračka” sa 2:1.

Sada su prijedorski futsaleri, uz nešto slabiju gol razliku, poravnati na vrhu sa ekipom iz Gradiške sa 22 boda dok Banjalučani imaju 19.

KMF Viktorija: KMF Prijedor 3:4 (0:1)